Dowiedz się więcej

Przedsiębiorcom, którzy chcą się rozwijać

Udzielamy kredytów online i po ludzku

 • pierwszy kredyt do 50 000 zł
 • zero formalności i 100% online
 • decyzja w 15 minut

Zaufało nam już ponad 5000 działalności gospodarczych!

W Kredytmarket pomagamy przedsiębiorcom szybko i na przejrzystych zasadach. Wiemy, że w biznesie liczy się czas, a dobre okazje nie stoją na sklepowych półkach. Już nie musisz wybierać między chwilówką a bankiem. U nas otrzymasz pieniądze na optymalny okres kredytowania i bez formalności… mamy XXI wiek!

Pokażemy Ci, że kredyt można wziąć całkowicie online i po ludzku.

Book image

Bezpłatnie dzielimy się cenną wiedzą

Jak zwiększyć zdolność kredytową? 

Zdecydowanie warto o nią zadbać, nawet jeśli teraz nie potrzebujesz dodatkowego finansowania. Brak wiarygodności kredytowej w przyszłości może oznaczać odrzucony wniosek o kredyt.

Warunki otrzymania kredytu

prowadzenie DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

wymagamy ok. 18 miesięcy historii działalności

wymagany jest dostęp do bankowości elektronicznej

Decyzja w 15 minut

Bez papierologii i wychodzenia z domu otrzymasz decyzję o przyznaniu kredytu. A pieniądze wydasz, na co chcesz: zakup towaru, inwestycję w sprzęt – Ty najlepiej wiesz, czego potrzebuje Twoja firma. 

Do tej pory wsparliśmy polskich przedsiębiorców na kwotę ponad 25 000 000 złotych. Możesz więc i Ty – weź kredyt na swój biznes.

100% przejrzystości i zero ukrytych kosztów

Złóż wniosek w 3 minuty, otrzymaj decyzję w 15 minut,
a po 24 godzinach pieniądze będą czekać na Twoim koncie.

oprocentowanie: 9,9% prowizja 1,9%

Kwotę większą niż 50 000 zł można uzyskać w przypadku kolejnej pożyczki.
KWOTA DO WYPŁATY
na
OKRES
RATA MIESIĘCZNA
0000,00 zł
ODSETKI
000,00 zł
?
Łączny koszt odsetek w okresie pożyczki policzony wg oprocentowania 9,9% per annum. Pamiętaj, że koszt odsetek stanowi koszt uzyskania przychodu.
PROWIZJA
0000,00 zł
+ 0000,00 zł VAT
?
>Nasze wynagrodzenie zawiera podatek VAT. Otrzymasz fakturę, którą możesz rozliczyć z PIT i VAT.

Nota prawna: Kalkulacja nie stanowi oferty zawarcia umowy pożyczki. Dbamy o zgodność kwot w symulacji z kwotami w ofercie kredytowej, w ramach składnia wniosku kredytowego, jednak powyższe wartości maja charakter poglądowy.

Rozpocznij składanie wniosku kredytowego.
To nic nie kosztuje i potrwa około 2 minut:

 
 
 
 

Jak to działa?

 • 1 Podaj dane email, imię i nazwisko, numer telefonu
 • 2 Wybierz kwotę i okres kredytowania od 10 do 50 tys. zł dla nowych Klientów
 • 3 Podaj NIP firmy nie potrzebujemy zaświadczeń
 • 4 Udostępnij wyciąg bankowy zrobisz to poprzez kilka kliknięć w naszym systemie
 • 5 Potwierdź dane i sprawdź email decyzja kredytowa już czeka

Składasz wniosek bez zobowiązań

Po złożeniu wniosku, system wyda decyzję kredytową, którą dostaniesz smsem i e-mailem. Jeżeli decyzja będzie pozytywna – w panelu klienta zobaczysz wszystkie warunki współpracy: m.in. umowę, wysokość rat, daty spłat.

Dopiero zatwierdzając je, decydujesz się na kredyt – na jasnych zasadach. Po 24h pieniądze będą na Twoim koncie.

90% przedsiębiorców ponownie wnioskuje u nas o kredyt

O powodach powiedzą Ci sami:

W Kredytmarket długoterminowa współpraca procentuje

Doceniamy i odwdzięczamy się za zaufanie – powracających klientów witamy pakietem dodatkowych korzyści.

 Na drugi i kolejne kredyty otrzymasz atrakcyjne rabaty od prowizji oraz możliwość zwiększenia kwoty pożyczki nawet do 100 000 zł.

przydatna wiedza dla przedsiębiorców

RRSO – ile NAPRAWDĘ kosztuje Twój kredyt firmowy?

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to wskaźnik, który straszy – najczęściej swoją wysokością, a tych, którzy są na tyle...

Przeczytaj więcej

Zawieszenie działalności gospodarczej ma wpływ na zdolność kredytową

Zawieszenie działalności gospodarczej to nie tylko sposób na to, by pozbyć się ciężaru składek ZUS w czasie, kiedy firma...

Przeczytaj więcej

Faktoring – czym jest i kiedy warto z niego skorzystać?

Małe i mikrofirmy stanowią aż 96 proc. wszystkich przedsiębiorstw w Polsce. Z raportu Coface “Badanie płatności w Polsce 2019”...

Przeczytaj więcej

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kredytmarket powstał, aby pomóc rozwijać się małym przedsiębiorcom dzięki wygodnemu dostępowi do kredytu. Udzielamy pożyczek przedsiębiorcom, którzy:

 • prowadzą firmę w formie jednoosobowej działalności gospodarczej
 • posiadają firmowy rachunek bankowy z dostępem przez Internet
 • prowadzą firmę od co najmniej 18 miesięcy; byłoby dobrze, abyś za cały ten okres posiadał również historię rachunku bankowego – zbyt krótka historia może uniemożliwić nam analizę ryzyka kredytowego i w konsekwencji spowodować odrzucenie wniosku.

Jeśli spełniasz te warunki, decyzję w sprawie przyznania kredytu dostaniesz w ciągu 15 minut od złożenia wniosku. W tym czasie nasz system przeanalizuje m.in. historię rachunku bankowego oraz informacje dostępne w BIK.

Proces składania wniosku przebiega całkowicie online, więc na pewno będziesz potrzebować urządzenia podłączonego do Internetu: laptopa, tabletu lub smarftona. Przygotuj także:

 • numer NIP Twojej firmy,
 • serię i numer dowodu osobistego,
 • login i hasło do firmowego konta bankowego,
 • telefon komórkowy – otrzymasz od nas SMSa z kodem weryfikacyjnym,
 • dostęp do skrzynki mailowej.

Nie wymagamy od Ciebie żadnych dokumentów, skanów czy zdjęć – jeśli pamiętasz NIP czy numer dowodu osobistego, możesz je spokojnie podać z pamięci. Nie potrzebujemy żadnych papierów, w końcu mamy już XXI wiek!

W Kredytmarket dostaniesz kredyt ratalny, na okres od 1 do 12 miesięcy na kwotę od 10 000 do 50 000 zł. Spłata następuje w równych ratach.  

Dla powracających klientów, którzy terminowo regulowali zobowiązania związane z wcześniejszymi kredytami, mamy w ofercie także kredyt w kwocie do 100 000 zł. Stali Klienci mogą liczyć na rabaty od prowizji.

Postawiliśmy na prostotę i przejrzystość oferty, dlatego nie znajdziesz u nas ukrytych opłat ani przerzucania części kosztów na ubezpieczenia (nawet nie mamy ich w ofercie). Jedynymi kosztami kredytu są odsetki i prowizja.

Wysokość prowizji jest uzależniona od kwoty kredytu oraz od czasu, na który kredyt jest zaciągany. W związku z tym, że Kredytmarket nie jest bankiem, do prowizji doliczany jest VAT. Aby sprawdzić dokładne koszty kredytu, przejdź na stronę z kalkulatorem oferty.

Tak, sprawdzenie informacji dostępnych na temat firmy w Biurze Informacji Kredytowej oraz Biurze Informacji Gospodarczej to bardzo ważny element weryfikacji i analizy wiarygodności kredytowej.

Gdybyśmy tego nie robili, musielibyśmy liczyć się z tym, że duża część kredytobiorców spłacałaby swoje pożyczki z opóźnieniem lub nie spłacałaby ich wcale. Oznaczałoby to, że cena kredytu w Kredytmarkecie musiałaby być odpowiednio wyższa, co byłoby równoznaczne z tym, że rzetelni przedsiębiorcy finansowaliby straty poniesione przez Kredytmarket na niesolidnych firmach. A przecież nie o to chodzi.

Chcemy, by Kredytmarket był miejscem dla rzetelnych przedsiębiorców.

Zaufanie przedsiębiorców jest dla nas kluczową sprawą, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do ochrony danych. Nasz system powstał, jest utrzymywany i rozwijany we współpracy z renomowanymi partnerami technologicznymi. Wszystkie dane wrażliwe są szyfrowane w oparciu o najsilniejsze algorytmy szyfrujące i dostępne wyłącznie dla osób upoważnionych. Historia rachunku bankowego jest pobierana za pośrednictwem usługi Kontomatik, jednego z liderów branży FinTech.

Kontomatik nie przechowuje podanych przez użytkownika danych dostępowych do rachunku bankowego (nazwy lub numeru użytkownika oraz hasła / PINu) oraz nie dokonuje żadnych operacji na rachunku; dostęp do rachunku polega wyłącznie na odczycie danych, w szczególności historii rachunku. Kredytmarket nie ma dostępu do loginu i hasła do rachunku bankowego.

Warto tu wspomnieć, że dostęp do danych gromadzonych przez banki – na przykład historii rachunku – reguluje europejska dyrektywa PSD2 (Payment Services Directive 2). Nakłada ona wyraźny obowiązek na banki udostępniania danych związanych z rachunkami bankowymi licencjonowanym firmom z branży FinTech, oczywiście po wcześniejszym uzyskaniu zgody posiadacza rachunku. Jednocześnie dyrektywa PSD2 nakłada na FinTechy szereg regulacji.

Kontomatik uzyskał już odpowiednią licencję od Banku Litwy. W kolejnych krokach zgoda na wykorzystywanie technologii dostępu do danych zgromadzonych na rachunkach bankowych zostanie „paszportowana” na wszystkie kraje UE, w których Kontomatik świadczy swoje usługi. W Polsce Kontomatik Sp. z o.o. podjęła starania o uzyskanie takiej zgody od polskiego nadzoru finansowego KNF. (zobacz też odpowiedź na pytanie 7.)

Podczas składania wniosku o kredyt zostaniesz przez nas poproszony o zalogowanie się do swojego konta firmowego w celu udostępnienia nam historii rachunku. Między innymi na tej podstawie jesteśmy w stanie ocenić Twoją zdolność kredytową.   Historia rachunku bankowego jest pobierana za pośrednictwem usługi Kontomatik, jednego z liderów branży FinTech.

Kontomatik nie przechowuje podanych przez użytkownika danych dostępowych do rachunku bankowego (nazwy lub numeru użytkownika oraz hasła / PINu) oraz nie dokonuje żadnych operacji na rachunku; dostęp do rachunku polega wyłącznie na odczycie danych.

Kredytmarket nie ma dostępu do loginu i hasła do rachunku bankowego.

Zależy nam na tym, aby Klienci czuli się u nas dobrze i chętnie korzystali z oferty ponownie, dlatego przyznajemy atrakcyjne rabaty od prowizji na kolejne pożyczki.

Dla tych Klientów,  którzy terminowo regulowali zobowiązania związane z wcześniejszymi kredytami, mamy w ofercie także kredyt w kwocie do 100 000 zł.