Kredyt dla przedsiębiorców
wreszcie online i PO LUDZKU

Szybko, bez stosu papierów i na warunkach jak w banku

Czas do decyzji max 15 min.

Kredyt do 50 000 zł do 12 miesięcy

Na dowolny cel firmowy

Wygodny system spłaty kapitału

Korzystne warunki

JAK TO DZIAŁA?

Wybierz wielkość

Użyj suwaków na stronie głównej, żeby określić jakiej kwoty potrzebuje Twoja firma i na jak długo.

Złóż wniosek

Nie potrzebujemy bilansów, sprawozdań lub innych oświadczeń – wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta bankowego.

Decyzja w 15 minut

Jeżeli pozytywnie zweryfikujemy Twoją sytuację finansową, natychmiast zawrzemy umowę i wypłacimy środki.

DLA KOGO?

Dla rzetelnych przedsiębiorców

1 os. działalności gospodarcze

18 miesięcy historii działalności

Użytkownicy bankowości elektronicznej

Zdecydowałam się skorzystać z oferty Kredytmarket, dlatego że cała procedura odbywała się tylko i wyłącznie online. Trwało to mniej niż 10 minut i nie musiałem przygotowywać żadnych papierów ani zaświadczeń
Kamil Zawistowski
Prowadzi sklep online z zabawkami dla dzieci (sprzedaje również na Allegro). Postanowił wprowadzić w życie strategię omnichannel i otworzył również sklep stacjonarny.

Wybierz kwotę kredytu i okres kredytowania

Złóż wniosek w 3 minuty, otrzymaj decyzję w 15 minut, a po 24 godzinach
pieniądze będą czekać na Twoim koncie.


KWOTA
na
OKRES
WYSOKOŚĆ MIESIĘCZNEJ RATY
0000,00 zł
ODSETKI ŁĄCZNIE 9,9% W SKALI ROKU
000,00 zł
PROWIZJA 1,9% ZA MIESIĄC, PŁATNA Z GÓRY
0000,00 zł + vat
NA TWOJE KONTO PRZELEJEMY
0000,00 zł
?
NA PRZYKŁAD:

Zaciągasz kredyt wysokości 25 000 zł na 3 miesiące

Miesięczna spłata to 8 471,21 zł x 3 miesiące
= 25 413,63 zł.

Na Twoje konto zostanie przelane
25 000 zł - 1425,00 zł (prowizja z VAT) = 23 575,00 zł

Nota prawna: Kalkulacja nie stanowi oferty zawarcia umowy pożyczki. Dbamy o zgodność kwot w symulacji z kwotami w ofercie kredytowej, w ramach składnia wniosku kredytowego, jednak powyższe wartości maja charakter poglądowy.

JAK POWSTAŁ KREDYTMARKET?

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, to wiesz, że gdy chodzi o kredyt wciąż mamy pod górkę. Banki nie wiedzą, co z nami zrobić, ani jak oceniać naszą wiarygodność — przez to procesy kredytowe są długie, trudne i często niezrozumiałe.

Postanowiliśmy z partnerami stworzyć platformę, dzięki której rzetelni właściciele biznesów bedą mieli wygodny i szybki dostęp do kredytu… który NIE będzie ich przy tym słono kosztować.

Bez pośredników, bez denerwujących formalności — wszystko online i z użyciem najnowszych technologii.

 

Zaciągnij kredyt przez Internet – do 50 000,
na okres do 12 miesięcy

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W Kredytmarket witamy przedsiębiorców, którzy:

  • prowadzą biznes jako jednoosobowe działalności gospodarcze,
  • posiadają konto firmowe w bankowości elektronicznej,
  • mają 18-miesięczną historię prowadzenia biznesu. Z historii rachunku bankowego musi wynikać, że 18 miesięcy wstecz od chwili, gdy składamy wniosek, były zapisane transakcje sprzedaży przez firmę.
  • rzetelnie i terminowo spłacają zobowiązania.

Potrzebujesz komputera, tabletu, smartfona. To na pewno, bo wniosek jest online. Miej pod ręką:

  • nr NIP działalności gospodarczej
  • dowód osobisty (seria i numer)
  • login i hasło do Twojego konta firmowego w banku
  • telefon komórkowy (dostaniesz SMS weryfikacyjny) i dostęp do skrzynki mailowej

I naprawdę żadnych papierów. Nie potrzebujemy ich … Jest XXI wiek.

Do ochrony danych przykładamy wielką wagę. Przy budowie i utrzymaniu systemu współpracujemy z renomowanymi partnerami technologicznymi. Do zapewnienia bezpieczeństwa danych stosujemy najbardziej aktualne rozwiązania. W każdym przypadku przesyłanie danych odbywa się przez zaszyfrowane połączenia. Podane hasło wykorzystujemy zawsze jednorazowo, wyłącznie do odczytania danych (np. historii rachunku) niezbędnych do zbadania zdolności kredytowej. Na Twoim koncie nie dokonujemy żadnych zmian ani nie wykonujemy żadnych operacji. Nigdy nie zachowujemy danych użytych do logowania do banków. Pozostałe dane są przechowywane na serwerach strzeżonych wieloetapowym uwierzytelnianiem dostępu i szyfrowaniem.

Kredytmarket to technologiczny start-up, który ma na celu usuwanie barier w wygodnym dostępie do dobrego kredytu dla rzetelnych przedsiębiorców. Kredytmarket to nasza marka. Spółka, która stworzyła ten projekt to Polska Platforma Kredytowa SA. Spółka pozyskała na rozwój i budowę technologii kapitał o wartości 6 mln zł w marcu 2016 r. Akcjonariuszami spółki są przedsiębiorcy i profesjonaliści finansowi. Osoby te pełniły przez wiele lat ważne funkcje w swojej branży oraz doskonale znają silne i te słabsze strony instytucji finansowych. Możecie nas poznać i zobaczyć w zakładce ‘O Nas’.

Nowym klientom oferujemy kredyt od 10 tys. zł do 50 tys. zł, od 3 do 12 miesięcy. Cel kredytu jest dowolny. Kredyt nie wymaga ustanawiania zabezpieczeń.  Stali klienci, terminowo regulujący swoje zobowiązania, dostaną u nas nawet do 100 tys. zł i atrakcyjne rabaty i preferencyjne warunki kredytowania.

 

 

Tak. Weryfikacja firmy oraz przedsiębiorcy w Biurze Informacji Kredytowej i Biurach Informacji Gospodarczej, to bardzo ważny element weryfikacji.

Zależy nam na tym, abyśmy mogli udzielać kredytu na korzystnych warunkach. A zatem musimy dokładnie sprawdzić, komu zaufać. Tak to działa. Jeśli byśmy udzielali kredytu zbyt pochopnie, musielibyśmy ustalić dużo wyższy koszt finansowania, głównie na poziomie prowizji za udzielenie kredytu. Dlaczego? Ci którzy spłacają, musieliby zapłacić też za tych, którzy nie płacą. Tworzymy miejsce dla rzetelnych przedsiębiorców.