Office Manager

Widełki: 3500 – 4000

Szukamy Office Managera, który będzie wpierał biznes i zarządzanie naszym warszawskim biurem.

Jeśli można o Tobie powiedzieć, że jesteś osobą, która “gets things done”, cieszysz się wyzwaniami, a przy okazji lubisz rozmawiać z ludźmi to super! Odnajdziesz się na tym stanowisku. Szukamy kogoś, kto będzie nadzorować obieg wszystkich ważnych dokumentów i co pewien czas wspierać klientów w procesie składania wniosków kredytowych. Potem możesz zdecydować, która z tych funkcji Ci bardziej pasuje i dalej rozwijać się w tym obszarze: 

Oczekujemy:

  • koordynacji bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • umiejętności efektywnej organizacji pracy i radzenia sobie z kilkoma zadaniami jednocześnie
  • swobody i otwartości w kontaktach z ludźmi 

Spodziewaj się: 

  • biura w samym centrum Warszawy w WeWork na Kruczej 50, z imprezami integracyjnymi w każdy czwartek
  • zgranego i doświadczonego zespołu
  • samodzielnego stanowiska z możliwością wdrażania własnych inicjatyw
  • szkoleń – nauczymy Cię obsługi wszystkich narzędzi z których będziesz korzystać

Kredytmarket to fintech. Udzielamy kredytów działalnościom gospodarczym – całkowicie online i po ludzku.  Firma powstała w grudniu 2016, w tym czasie zdobyła zaufanie i zasiliła kapitałem setki mikroprzedsiębiorców, głównie z branży e-commerce, lekarzy, specjalistów wolnych zawodów, a także franczyzobiorców, na łączną kwotę ponad 22 mln złotych. W marcu 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni w konkursie „Etyczna Firma 2018” organizowanym przez Puls Biznesu przy wsparciu merytorycznym PwC, za postępowanie zgodnie z normami etycznymi i prawnymi.

Brzmi fajnie? Podeślij CV na rekrutacja@kredytmarket.com

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Polska Platforma Kredytowa S.A. ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa,KRS nr 598422; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy; kapitał zakładowy 670.000,- zł opłacony w całości; NIP: 525-264-48-11 , moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. 

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:

Administratorem danych osobowych Kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Polska Platforma Kredytowa S.A. ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa,KRS nr 598422; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy; kapitał zakładowy 670.000,- zł opłacony w całości; NIP: 525-264-48-11