Zdecydowałam się skorzystać z oferty Kredytmarket, dlatego że cała procedura odbywała się tylko i wyłącznie online. Trwało to mniej niż 10 minut i nie musiałem przygotowywać żadnych papierów ani zaświadczeń
Kamil Zawistowski
Prowadzi sklep online z zabawkami dla dzieci (sprzedaje również na Allegro). Postanowił wprowadzić w życie strategię omnichannel i otworzył również sklep stacjonarny.

Opinie

Nasi klienci ocenili nas na 4,8 z 5 gwiazdek

"Oferta była idealna dopasowana do moich potrzeb – błyskawiczna ocena (...), bez żadnych dodatkowych zaświadczeń. Korzystne oprocentowanie. Atrakcyjny, prosty model pożyczki: kapitał pracuje przez cały okres umowy, koszt rozłożony na 6 równych rat, na koniec zwracam pożyczone pieniądze. Między innymi dzięki pożyczonym środkom, w ciągu 3 miesięcy TRZYKROTNIE zwiększyłem skalę działania!"

Wojciech Kojemski

Właściciel księgarni orbito-pl działającej na allegro
"Jestem oczarowany super miłą obsługą w Kredytmarket. A proces kredytowy trwał może kilka minut. To kompletnie nowa jakość!"

Bartosz Jaszewski

Właściciel Landersen.pl
"Kredytmarket ma cenę porównywalną do banków, dużo lepsze niż pożyczkownie. No i w ogóle nie ma się wrażenia, że są jakieś formalności! Zalogowałem się kontem bankowym firmy i po kilku minutach dostałem informację, że mam kredyt."

Maciej Larek

Właściciel firmy montażowo-instalacyjnej ZUI Larek z Tucholi
"30 tysięcy w 3 minuty! Porażająca szybkość. No i dla mnie jest ważne, że to przedsiębiorcy przedsiębiorcom pożyczają pieniądze."

Agata Bona

Właścicielka firmy DrBona
"Najważniejszą zaletą Kredytmarket jest fakt przygotowywania całego procesu finansowego online, co dla mnie osobiście jest bardzo ważne. Atutem Kredytmarket są także doradcy służący pomocą na każdym etapie procesu. Do najważniejszych korzyści na pewno zaliczę fakt szybkiego dodatkowego zakupu produktów od moich dostawców na dużo lepszych warunkach za płatność przedpłatową."

Paweł Fornal

Właściciel firmy Forzoo.pl - producenta i dystrybutora art. zoologicznych z Częstochowy
"Od dłuższego czasu poszukiwałem wygodnego rozwiązania dla finansowania mojej firmy. Oferty dostępne na rynku wiązały się z niekończącymi się formalnościami lub bardzo wysokim oprocentowaniem. A tu nagle proszę – pojawia się kredytmarket.com! Wniosek złożyłem w kilka minut, decyzja szybko i warunki cenowe – dużo lepsze niż w pożyczkowniach."

Marcin Budzyński

Właściciel agencji reklamowej BuzzIT we Wrocławiu