Zobacz kim jesteśmy

Przedsiębiorcy – Przedsiębiorcom

Stworzyliśmy Kredytmarket.com, bo uważamy, że technologia umożliwia udzielanie kredytów szybko i wygodnie, przy zachowaniu wysokiej jakości weryfikacji kredytobiorców oraz w korzystnej cenie.

Najpiękniejsze jest to, że u nas kredyt dla firm finansują inwestorzy, którzy słusznie uważają, że wsparcie polskich przedsiębiorców to najlepsza lokata!

Zespół

Aleksander Widera
CEO

Zainspirowany przez przyjaciół rozpoczął projekt Kredytmarket, przekonał inwestorów i pozyskał do współpracy wspaniałych ludzi. Wcześniej przez 15 lat związany z rynkiem produktów inwestycyjnych (ipopema), bankowością (mBank) i usługami doradztwa gospodarczego (pwc).

Robert Mucha
Zarządzanie operacjami

Robert jest przedsiębiorcą, miłośnikiem społecznie odpowiedzialnego biznesu i znakomitym project managerem. Przez kilkanaście lat zarządzał procesami dotyczącymi logistyki i bezpieczeństwa w Shell w Polsce i Skandynawii.

Iwona Gajo
Relacje z Klientami

Iwona jest przedsiębiorcą. Wcześniej przez 15 lat dbała o klientów oraz ich najlepiej pojęte interesy w mBanku i Deutsche Banku. Założyła własny start-up oraz prowadzi bloga o szyciu i modzie.

Piotr Woźniak
Ryzyko

Przedsiębiorca i project manager. Przez 20 lat związany z PKO BP oraz BIK gdzie odpowiadał m.in. za wdrażanie modeli scoringowych oraz procesów zapewniania jakości danych. Początkujący bloger, zwolennik skutecznej komunikacji i psychologii w biznesie.

Rada nadzorcza

Wiesław Thor
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Wiesław jest członkiem Rady Nadzorczej mBanku i doradcą Zarządu Deloitte Polska ds ryzyka kredytowego. Przez wiele lat zarządzał wszystkimi pionami ryzyka mBanku, jako wiceprezes ds ryzyka.

Artur Kawa
Członek Rady Nadzorczej

Artur jest przedsiębiorcą. Założycielem i twórcą Emperia Holding S.A., jednej z największych firm handlowych w Polsce.

Paweł Zylm
Członek Rady Nadzorczej

Paweł przez 6 lat od zera, budował wartość spółki BRE Ubezpieczenia, największy sukces na polskim rynku bancassurance, sprzedany w 2014 za prawie 600 mln zł.

Marcin Bartczak
Członek Rady Nadzorczej

Marcin jest partnerem w kancelarii Dentons. Jest jednym z najlepszych specjalistów w zakresie funkcjonowania instytucji finansowych i kredytowych w Polsce.