Customer Relations Specialist

Widełki: 3500zł – 4000zł

Czy rozmawiając z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie? Jesteś cierpliwy, pomocny, a niedoprowadzanie spraw do końca Cię irytuje? Jeżeli tak – super! Takiej osoby szukamy. Czytaj dalej:) 

Dobra obsługa klienta wpływa na to czy klienci chętnie powracają. Badania McKinsey odkryły, że w 70% decyzje podejmowane są w oparciu o to, jak klient czuje się traktowany przez firmę. 

Co będziesz robić?

I właśnie dlatego w Kredytmarket zależy nam na tym, by klienci czuli się u nas dobrze. Do Twoich zadań będzie należeć m.in. doradztwo / konsultacje w trakcie procesu składania wniosku kredytowego. Będziesz współpracować z zespołem IT w zakresie identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych zgłaszanych przez klientów, a także analizować procesy komunikacji z klientem. 

Będziesz mieć realny wpływ na strategię komunikacji z klientem i – jeżeli zechcesz – budowę społeczności mikroprzedsiębiorców w Polsce. 

Dodatkowo, w niewielkim stopniu będziesz koordynować sprawy administracyjno-biurowe. 

Używamy najlepszych narzędzi do wspierania naszej pracy: Intercom, Slack, Asana, Toky (Nie martw się, jeżeli nie znasz tych aplikacji – wdrożymy Cię).

Oczekujemy:

  • swobody i otwartości w kontaktach z ludźmi,
  • umiejętności szybkiego odnajdywania się różnych sytuacjach i dopasowania do nich stylu komunikacji i działania,
  • umiejętności efektywnej organizacji pracy i radzenia sobie z kilkoma zadaniami jednocześnie,
  • podstawowej wiedzy o działalnościach gospodarczych (to nasi Klienci),
  • podstawowej wiedzy o kredytach (to nasz produkt).

Spodziewaj się: 

  • biura w centrum Warszawy w WeWork na Prostej 20 z imprezami integracyjnymi w każdy czwartek i masażami w piątki,
  • pracy w zgranym i wspierającym się zespole,
  • elastycznych godzin pracy.

Kredytmarket to fintech, który wspiera rozwój małych polskich firm. Udzielamy kredytów działalnościom gospodarczym – całkowicie online i po ludzku. Działamy od grudnia 2016, w tym czasie zdobyliśmy zaufanie i zasililiśmy kapitałem setki mikroprzedsiębiorców, głównie z branży e-commerce, lekarzy, specjalistów wolnych zawodów, a także franczyzobiorców, na łączną kwotę ponad 26 mln złotych. W marcu 2019 roku zostaliśmy wyróżnieni w konkursie „Etyczna Firma 2018” organizowanym przez Puls Biznesu przy wsparciu merytorycznym PwC, za postępowanie zgodnie z normami etycznymi i prawnymi.

Brzmi fajnie? Wyślij CV na [email protected]

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Polska Platforma Kredytowa S.A. ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa,KRS nr 598422; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy; kapitał zakładowy 670.000,- zł opłacony w całości; NIP: 525-264-48-11 , moich danych osobowych podanych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Wyrażam nadto zgodę na przetwarzanie ww. danych osobowych w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. 

Dodatkowa informacja dla Kandydatów:

Administratorem danych osobowych Kandydatów udostępniających swoje dokumenty aplikacyjne dla potrzeb prowadzonych procesów rekrutacyjnych jest Polska Platforma Kredytowa S.A. ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa,KRS nr 598422; Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy; kapitał zakładowy 670.000,- zł opłacony w całości; NIP: 525-264-48-11